Proiector 550x75, LED BAR, 40 LED-uri, 120W, combo, curbat, 120CRV-C-Y3EP
Cod intern : LP55L40C
Descriere
Dimensiune 550x75mm.
Putere 120W.
Luminozitate 10200 lm.
Numar LED 40x3W LED-uri CREE XBD de inalta calitate.
Tensiune de lucru 10-30V.
Clasa de protectie IP 67.
Temperatura culoare lumina 6000K.
Material: Aliaj de aluminiu.
Culoare corp Negru.
Material lentila Sticla sigura (rezistenta ridicata la socuri mecanice si rezistenta la caldura)
Durata de viata > 30.000 ore
Carcasa dura din aluminiu rezistenta la socuri
Comentarii produs
Nu sunt comentarii
Scrie un comentariu
Livrare in Easybox pentru produsele eligibile
Contact
Depozit:
Calea Buziasului nr 35/A, 300699, Timisoara, Romania
Departament vanzari:
Comenzi: 0730009911, 0730009600, 0256-22.51.37
email: comenzi@intersection.com.ro
Luni-Vineri: 08.30 - 17.00
înregistrează-te
Înscrieți-vă la newsletter-ul nostru.
powered by teamshare
© Copyright 2026 Intersection
designed by headstart.ro
Preț 454,86 Lei
Stoc in depozitul nostru: Minim
Nou
Friteuza electrica, airfryer pentru camion, 3L, 24V, 250W, neagra, AKC124