Lampa semnalizare universala LK1.24001 Wesem
Cod intern : LS524
Descriere
Lampa de semnalizare universala LK1.24001 Wesem.
Producator Wesem Polonia.
Importator autorizat Wesem Polonia.
Dimensiuni: 104x64x56mm.
Functioneaza la 12V si 24V. cu bec P21W. Becul nu este inclus.
Prindere in doua suruburi M5 cu distranta de 47mm intre ele.
Se poate monta pe ambele parti.
Indice de protectie IP55.
Omologare E20.
LK1.24001
LK24000 - cu bec de12v
LK24002 - cu bec de24V
EAN 5905445240019
Specificatii
Voltaj 12-24V
Tehnologie lumina Filament
Aplicabilitate Turisme & Van
Camioane
Tractoare & Utilaje
Functii Semnalizare
Prindere Prindere spate
Tehnologie iluminare Bec
Comentarii produs
Nu sunt comentarii
Scrie un comentariu
Livrare in Easybox pentru produsele eligibile
Contact
Depozit:
Calea Buziasului nr 35/A, 300699, Timisoara, Romania
Departament vanzari:
Comenzi: 0730009911, 0730009600, 0256-22.51.37
email: comenzi@intersection.com.ro
Luni-Vineri: 08.30 - 17.00
înregistrează-te
Înscrieți-vă la newsletter-ul nostru.
powered by teamshare
© Copyright 2026 Intersection
designed by headstart.ro
Preț 454,86 Lei
Stoc in depozitul nostru: Minim
Nou
Friteuza electrica, airfryer pentru camion, 3L, 24V, 250W, neagra, AKC124