Girofar 12/24V, h46, 8 LED-uri, prindere cu magnet, lumina galbena, PICO LED MAG ALR0054W TruckLed
Cod intern : LRW4046P
Descriere
Girofar 12/24V, h46, 8 LED-uri, prindere cu magnet, PICO LED MAG ALR0054W TruckLed.
Dimensiuni fi 112mm, h 46mm.
Prindere in suruburi si talpa magnetica.
Functioneaza la 12-/4V.
Iluminare cu 18 LED-uri.
Lunima galbena.
Consum redus de energie.
Consum de energie maxima 2A / 1A / 0,5A, consumul mediu de energie: 0,8A / 0,4A0,2A.
Varf / medie putere nominala: 54W / 27W.
Rezistenta mare la vibratii si socuri, cupola din policarbonat.
Certificare R10 si R65.
Partile metalice in conformitate cu ROHS.
Indeplineste normele ECE 65 (TA1), EMC.
Pentru utilaje agricole si autovehicule speciale.
EAN 2000010062492
Specificatii
Cod producator ARL0054W
Voltaj 12-24V
Tehnologie lumina LED
Prindere Magnet
Comentarii produs
Nu sunt comentarii
Scrie un comentariu
Livrare in Easybox pentru produsele eligibile
Contact
Depozit:
Calea Buziasului nr 35/A, 300699, Timisoara, Romania
Departament vanzari:
Comenzi: 0730009911, 0730009600, 0256-22.51.37
email: comenzi@intersection.com.ro
Luni-Vineri: 08.30 - 17.00
înregistrează-te
Înscrieți-vă la newsletter-ul nostru.
powered by teamshare
© Copyright 2026 Intersection
designed by headstart.ro
Preț 454,86 Lei
Stoc in depozitul nostru: Minim
Nou
Friteuza electrica, airfryer pentru camion, 3L, 24V, 250W, neagra, AKC124