Bec pozitie 12V/10W R10W-BA15S 4854 Vecta
Cod intern : LB129A
Descriere
Producator Automax Slovacia.
Tensiune 12V.
Putere 10 W.
Soclu BA15S.
Tip incandescent.
Standard ECE - R10W.
Continut ambalaj: 10 bucati / cutie.
Cantitate minima pentru achizitie - 10 bucati.
Specificatii
Cod producator 4854
Voltaj 12V
Tehnologie lumina Filament
Culoare Alba
Comentarii produs
Nu sunt comentarii
Scrie un comentariu
Livrare in Easybox pentru produsele eligibile
Contact
Depozit:
Calea Buziasului nr 35/A, 300699, Timisoara, Romania
Departament vanzari:
Comenzi: 0730009911, 0730009600, 0256-22.51.37
email: comenzi@intersection.com.ro
Luni-Vineri: 08.30 - 17.00
înregistrează-te
Înscrieți-vă la newsletter-ul nostru.
powered by teamshare
© Copyright 2026 Intersection
designed by headstart.ro
Preț 454,86 Lei
Stoc in depozitul nostru: Minim
Nou
Friteuza electrica, airfryer pentru camion, 3L, 24V, 250W, neagra, AKC124